Marketingová agentúra BigWay logo

MARKETING A REKLAMA NA MIERU. pOMÁHAME FIRMÁM A ZNAČKÁM V PODNIKANÍ.

Sme marketingová agentúra, ktorá pomáha firmám s ich marketingom a reklamou aby sa mohli sústrediť na to, čo im ide najlepšie. U nás Vám pomôžeme od tvorby loga, cez návrh webstránky až po marketingové kampane, ktorými zaujmete.
Marketing a reklama pre firmy

Marketing na sociálnych sieťach

Nikdy ľudia netrávili toľko času na internete ako teraz. Využite to a priblížte sa svojim zákazníkom vďaka marketingu na Facebooku, Instagrame či inej sociálnej sieti. Audit komunikácie na sociálnej sieti, príprava obsahu či budovanie publika a platené reklamy. Postaráme sa Vám o kompletný marketing na sociálnych sieťach.

PPC reklama či SEO optimalizácia

Chcete viac návštevníkov na webstránke či lepšie pozície na Google? Potom je výkonnostný marketing práve pre Vás. Reklama vo vyhľadávaní či bannerové formáty Vám zabezpečia nových návštevníkov. Kvalitná SEO optimalizácia webstránky či E-shopu Vám prinesie lepšie umiestnenia pred konkurenciou vo vyhľadávaní.

Branding a Content marketing

Budovanie značky je cestou k dlhodobému úspechu firmy. Komunikujte so svojimi zákazníkmi a získajte si ich lásku. Pripravíme Vám stratégiu a obsah, ktorý si Vaši zákazníci zamilujú. Obsahová stratégia komunikácie je kľúčovým krokom k vymedzeniu si postavenia pred vašou konkurenciou.

Marketing a reklama na mieru

Potrebujete kompletnú marketingovú starostlivosť? U nás Vám pomôžeme zastrešiť všetky marketingové aktivity. Od tvorby loga, cez návrh stratégie až po spustenie online a offline reklamy. Každý trh a zákazník je jedinečný, preto našim klientom navrhujeme stratégie na mieru. Mať všetko pokope je pohodlné.

ZNAČKY KTORÝM SME POMOHLI 

MARKETINGOVÉ SLUŽBY, z ktorých si vyberie každý

Reklama na sociálnych sieťach

Oslovte nových zákazníkov na sociálnych sieťach. Vybudujeme Vám publikum z ktorého sa stanú vaši noví zákazníci. Facebook, Instagram či Twitter. Buďte stále na očiach. Správne cielenie a optimlizácia reklamných kampaní Vám pomôže vo zvyšovaní predaja.

Správa sociálnych sietí

Komplexne Vám zastrešíme správu vašich značiek na sociálnych sieťach. Od tvorby lákavého obsahu, cez spúšťanie reklám až po komunikáciu s publikom v komentároch. Nechajte sociálne siete na našich pleciach.

Marketingová stratégia

Komplexná marketingová stratégia Vám ponúkne jasné kroky a postupy ako budovať svoju značku a dosiahnuť svoje ciele v marketingu a podnikaní.

SEO optimaliziácia

Máte webstránku či E-shop, no chcete sa zobrazovať na lepších pozíciách na Google? Pripravíme Vám analýzu a následne optimalizujeme Vašu webstránku pre vyhľadávače. Získajte lepšie pozície na obľúbené kľúčové slová vo vyhľadávaní.

Email marketing

Využite efektívne emaily vašich zákazníkov. V súčasnosti je email marketing jednou z najpodceňovanejších aktivít. Zároveň je aj jednou z najlacnejších a najefektívnejších marketingových taktík.

Content marketing

Komunikujte obsah, ktorý zaujme. Vytvoríme vám obsahovú stratégiu na vami stanovené ciele. Budujte značku, odpromujte nové produkty či vytvorte si postavenie odborníka v očiach vašich zákazníkov.

Reklama na Google

Zobrazujte sa pred svojou konkurenciou. Platená reklama na Google je jedna z možností ako získať prvé miesta vo vyhľadávaní či budovať povedomie vďaka bannerovej reklame. konkrétnemu publiku.

PPC kampane

Získajte pozornosť potenciálnych zákazníkov. Platená reklama na Facebooku, Google či Sezname Vám môže priniesť nových zákazníkov. Správny mix reklamných formátov a cielenia Vám pomôže dostať sa do hľadáčika Vašich zákazníkov.

Audit a analýza webstránky

Trendy a zákazníci sa stále vyvíjajú. Pozrieme sa detailnejšie na váš web a jeho návštevnosť aby sme vám mohli presne odporúčať kroky na zlepšenie. Získajte viac návštevníkov.

MARKETING A REKLAMA

Sústreďte sa na svoje podnikanie a marketing vašej značky nechajte na nás. Sme marketingová agentúra, ktorá sa stará svojim klientom o kompletný marketing či vybrané marketingové aktivity.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

pencilcogheartflagenvelopeusersstorepie-chartselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram