Marketingová agentúra BigWay logo

MARKETING A REKLAMA NA MIERU. pOMÁHAME FIRMÁM A ZNAČKÁM V PODNIKANÍ.

Sme marketingová agentúra, ktorá pomáha firmám s ich marketingom a reklamou aby sa mohli sústrediť na to, čo im ide najlepšie. U nás Vám pomôžeme od tvorby loga, cez návrh webstránky až po marketingové kampane, ktorými zaujmete.
Marketing a reklama pre firmy

Marketing na sociálnych sieťach

Nikdy ľudia netrávili toľko času na internete ako teraz. Využite to a priblížte sa svojim zákazníkom vďaka marketingu na Facebooku, Instagrame či inej sociálnej sieti. Audit komunikácie na sociálnej sieti, príprava obsahu či budovanie publika a platené reklamy. Postaráme sa Vám o kompletný marketing na sociálnych sieťach.

PPC reklama či SEO optimalizácia

Chcete viac návštevníkov na webstránke či lepšie pozície na Google? Potom je výkonnostný marketing práve pre Vás. Reklama vo vyhľadávaní či bannerové formáty Vám zabezpečia nových návštevníkov. Kvalitná SEO optimalizácia webstránky či E-shopu Vám prinesie lepšie umiestnenia pred konkurenciou vo vyhľadávaní.

Branding a Content marketing

Budovanie značky je cestou k dlhodobému úspechu firmy. Komunikujte so svojimi zákazníkmi a získajte si ich lásku. Pripravíme Vám stratégiu a obsah, ktorý si Vaši zákazníci zamilujú. Obsahová stratégia komunikácie je kľúčovým krokom k vymedzeniu si postavenia pred vašou konkurenciou.

Marketing a reklama na mieru

Potrebujete kompletnú marketingovú starostlivosť? U nás Vám pomôžeme zastrešiť všetky marketingové aktivity. Od tvorby loga, cez návrh stratégie až po spustenie online a offline reklamy. Každý trh a zákazník je jedinečný, preto našim klientom navrhujeme stratégie na mieru. Mať všetko pokope je pohodlné.

ZNAČKY KTORÝM SME POMOHLI 

S agentúrou spolupracujeme dlhé roky. Stále boli naplnené očakávania, predstavy. Návrhy, nápady zapracované do fuknčných výstupov. Riešili sme viac webstránok, od jednoduchých prezentačných po komplexnejšie, kde už trebalo prepájat databázy a použiť komplexnejšie riešenie. Som rád, že naša spolupráca z roka na rok rastie. Odporúčam BigWay na nasadenie akejkoľvek prezentácie, či od základnej prezentácie formou loga, vytvorenie korporátnej identity až po komplexného online riešenia.
Attila Török
Košice región
Skvelá spolupráca pri tvorbe webu, oceňujem hlavne operatívnosť pri riešení zmien.
Tvorba webstránky pre Real Estate projekt Sokolka
Karolína Kulašiková
Ci estate
S tvorbou webu sme veľmi spokojní, skvelá komunikácia, rýchle spracovanie a ochota kedykoľvek pomôcť. Ak zvažujete služby v tejto oblasti, určite sa odporúčam obrátiť na agentúru Big Way. Bola s nimi radosť spolupracovať.
Dizajn a tvorba webstránky
Radka Stančeková
Stavebniny Stanček
S agentúrou BigWay je naša skúsenosť vynikajúca. Super komunikácia, kvalitná práca a návrh riešenia. Určite sa na BigWay obrátime aj v budúcnosti.
Dizajn a tvorba webstránky
Rebeka Fejesova
Peoply.io
Doteraz sme vyskúšali viacero reklamných agentúr, ale jednoznačne nalepšie výsledky nám priniesla spolupráca so spoločnosťou BigWay. Spoločnosť tvoria profesionáli, ktorí doteraz vždy promptne a flexibilne vyriešili každý problém alebo výrazne zlepšili doteraz fungujúce veci. Vrelo odporúčam každému, kto potrebuje poradiť alebo spravovať identitu v digitálnom svete (tvorba E-shopov, SEO, PPC....).
Tvorba a správa E-shopu
Adam Demčák
ROSES KINGDOM s.r.o.
S Bigway.sk sa spolupracuje naozaj výborne. Hľadala som firmu, ktorá mi pripraví stránku, kde som mala zadaných viacero funkcií. Všetko bolo dodané včas, komunikácia bola špičková a cena tiež. Určite odporúčam a budem spolupracovať ďalej!
Dizajn a tvorba portálu
Natália Kisková
Authentic Development,
Forbes 30under30
BigWay.sk som si najal na vytvorenie dizajnu a úpravu webu welldo.cz. Som maximálne spokojný čo sa týka ceny, rýchlosti, kvality a komunikácie. Som analytický a faktický typ a preto ma veľmi potešilo, že sme dokázali mailami efektívne riešiť potrebné veci a každý mail bol krok vpred k vyriešeniu. Napriek tomu, že sa spustenie webu do ostrého provozu naťahovala z našej strany, táto agentúra celý čas reagovala rýchlo na všetky "drobné" dotazy. Rozhodne doporučujem.
Dizajn a úprava webstránky
Andrej Kéry
Welldo.cz
S partnerom spolupracujeme približne rok. Dostali sme na neho pozitívne referencie ohľadom tvorby webu a zaujal nás aj svojou existujúcou tvorbou. Partner nám spracoval kompletne nový web a e-shop vo viacerých jazykových mutáciách, ktorý funguje výrazne lepšie ako pôvodný. S partnerom sme vo všeobecnosti veľmi spokojní a oceňujeme jeho flexibilitu, s ktorou rieši naše operatívne požiadavky!
Tvorba E-shopu
Peter Kaleta
Spinergo Move&Stop chair
Veľmi dobrá spolupráca pri prerobení dizajnu. Promtná komunikácia aj pri viacnásobných miniúpravách, ktoré sa vždy vyskytnú pri týchto projektoch. Vrelo odporúčam.
Tvorba webstránky
Pavol Červenka
CrossFit Proton
Na tejto agentúre si najviac vážim rýchle reakcie na operatívne požiadavky, serióznu komunikáciu, pro-klientský a zodpovedný prístup. Preto verím, že naša spolupráca bude dlhodobo pokračovať.
Tvorba webstránok, E-shopu a marketing
Viktor Wurm
Košice Región Turizmus
Spolupráca s p. Drozdom ako marketingovým špecialistom mi ukázala ako pracovať so sociálnymi sieťami a hlavne jeho analýzy mi ukázali čo všetko vieme dosiahnuť, Pracuje na veľmi profesionálnej úrovni a ak potrebujete niekoho, kto sa Vám ma venovať tak určite odporúčam :) Ďakujem a verím aj v budúcu spoluprácu.
Marketingové školenie a poradenstvo
Barbora Laputková
Jazyková škola Jazykola
Ústretovosť a profesionalita, komunikácia s kolektívom na najvyššej úrovni. Realizovali sme spolu dva projekty a chystáme spolu tretí!
Tvorba webstránky a marketing
Michal Cichý
DomDomy.sk
Spoluprácu pri vytváraní webovej stránky hodnotím na jednotku. Rýchla komunikácia, odbornosť, nasmerovanie zákazníka, flexibilita a ľudský prístup. Môžem len a len odporúčať.
Tvorba webstránky
Martin Saksa
#Ajjachránimplanétu
V spolupráci s touto marketingovou agentúrou sme vytvorili krásnu novú webstránku. Oceňujem ich flexibilitu, kreativitu, profesionalitu a schopnosť promptne vyriešiť naše požiadavky. 100% spokojnosť! :)
Redizajn a správa webstránky
Kristína Cichý Kováčiková
LinkedIn stratégie

MARKETINGOVÉ SLUŽBY, z ktorých si vyberie každý

Reklama na sociálnych sieťach

Oslovte nových zákazníkov na sociálnych sieťach. Vybudujeme Vám publikum z ktorého sa stanú vaši noví zákazníci. Facebook, Instagram či Twitter. Buďte stále na očiach. Správne cielenie a optimlizácia reklamných kampaní Vám pomôže vo zvyšovaní predaja.

Správa sociálnych sietí

Komplexne Vám zastrešíme správu vašich značiek na sociálnych sieťach. Od tvorby lákavého obsahu, cez spúšťanie reklám až po komunikáciu s publikom v komentároch. Nechajte sociálne siete na našich pleciach.

Marketingová stratégia

Komplexná marketingová stratégia Vám ponúkne jasné kroky a postupy ako budovať svoju značku a dosiahnuť svoje ciele v marketingu a podnikaní.

SEO optimaliziácia

Máte webstránku či E-shop, no chcete sa zobrazovať na lepších pozíciách na Google? Pripravíme Vám analýzu a následne optimalizujeme Vašu webstránku pre vyhľadávače. Získajte lepšie pozície na obľúbené kľúčové slová vo vyhľadávaní.

Email marketing

Využite efektívne emaily vašich zákazníkov. V súčasnosti je email marketing jednou z najpodceňovanejších aktivít. Zároveň je aj jednou z najlacnejších a najefektívnejších marketingových taktík.

Content marketing

Komunikujte obsah, ktorý zaujme. Vytvoríme vám obsahovú stratégiu na vami stanovené ciele. Budujte značku, odpromujte nové produkty či vytvorte si postavenie odborníka v očiach vašich zákazníkov.

Reklama na Google

Zobrazujte sa pred svojou konkurenciou. Platená reklama na Google je jedna z možností ako získať prvé miesta vo vyhľadávaní či budovať povedomie vďaka bannerovej reklame. konkrétnemu publiku.

PPC kampane

Získajte pozornosť potenciálnych zákazníkov. Platená reklama na Facebooku, Google či Sezname Vám môže priniesť nových zákazníkov. Správny mix reklamných formátov a cielenia Vám pomôže dostať sa do hľadáčika Vašich zákazníkov.

Audit a analýza webstránky

Trendy a zákazníci sa stále vyvíjajú. Pozrieme sa detailnejšie na váš web a jeho návštevnosť aby sme vám mohli presne odporúčať kroky na zlepšenie. Získajte viac návštevníkov.

MARKETING A REKLAMA

Sústreďte sa na svoje podnikanie a marketing vašej značky nechajte na nás. Sme marketingová agentúra, ktorá sa stará svojim klientom o kompletný marketing či vybrané marketingové aktivity.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

pencilcogheartflagenvelopeusersstorepie-chartselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram