Marketingová agentúra BigWay logo

Tvorba E-shopu na mieru. Spoľahlivé E-shopy s vlastnou administráciou.

Predávajte svoje produkty na vlastnom E-shope. Získajte nových klientov vďaka otvorenému online trhu. Vytvoríme Vám spoľahlivý E-shop, ktorý vám ušetrí množstvo nákladov oproti tradičným predajným kanálom. Začnite predávať online.
Tvorba E-shopu na mieru

Intuitívny dizajn vášho E-shopu

UX štandardy, intuitívna nákupná cesta a samozrejme moderný vzhľad. Pýšime sa že náš dizajn je nielen pekný, ale aj funkčný. Kvalitný layout E-shopu Vám pomôže predávať viac produktov a Vašim zákazníkom lepšie sa orientovať pri nákupe. Správna kombinácia farieb či umiestnenie CTA prvkov je len začiatok.

Marketing a Podpora predaja

Predávajte na svojom E-shope ešte viac. Využite marketingové nástroje pre lepšie cielenie, automatizáciu či zber dát. Nástroje ako Google Analytics, FB Pixel či Hotjar sú základom pre každý kvalitný E-shop, ktorý chce ďalej rásť. Rozbehnite svoje podnikanie cez vlastný E-shop naplno.

E-shop s vlastnou administráciou

Tvoríme E-shopy, ktoré svojim majiteľom pomáhajú v podnikaní. Jednoduchá administrácia produktov či objednávok Vám ušetrí čas a financie. Pridávanie nových produktov, úprava tých existujúcich či zmeny poplatkov za dopravu. To a množstvo ďalšieho dokážete spravovať úplne sami.

B2B aj B2C E-shop na mieru

Predávajte partnerom aj spotrebiteľom. Máme skúsenosti s tvorbou E-shopov pre bežných zákazníkov ako aj pre firemných partnerov. Nerobí nám problém pripraviť vám E-commerce riešenie, ktoré bude kombináciou obidvoch možností. Jednotná správa produktov, objednávok, rôzne cenové hladiny pre partnerov a mnoho ďalšieho.
S agentúrou spolupracujeme dlhé roky. Stále boli naplnené očakávania, predstavy. Návrhy, nápady zapracované do fuknčných výstupov. Riešili sme viac webstránok, od jednoduchých prezentačných po komplexnejšie, kde už trebalo prepájat databázy a použiť komplexnejšie riešenie. Som rád, že naša spolupráca z roka na rok rastie. Odporúčam BigWay na nasadenie akejkoľvek prezentácie, či od základnej prezentácie formou loga, vytvorenie korporátnej identity až po komplexného online riešenia.
Attila Török
Košice región
Skvelá spolupráca pri tvorbe webu, oceňujem hlavne operatívnosť pri riešení zmien.
Tvorba webstránky pre Real Estate projekt Sokolka
Karolína Kulašiková
Ci estate
S tvorbou webu sme veľmi spokojní, skvelá komunikácia, rýchle spracovanie a ochota kedykoľvek pomôcť. Ak zvažujete služby v tejto oblasti, určite sa odporúčam obrátiť na agentúru Big Way. Bola s nimi radosť spolupracovať.
Dizajn a tvorba webstránky
Radka Stančeková
Stavebniny Stanček
S agentúrou BigWay je naša skúsenosť vynikajúca. Super komunikácia, kvalitná práca a návrh riešenia. Určite sa na BigWay obrátime aj v budúcnosti.
Dizajn a tvorba webstránky
Rebeka Fejesova
Peoply.io
Doteraz sme vyskúšali viacero reklamných agentúr, ale jednoznačne nalepšie výsledky nám priniesla spolupráca so spoločnosťou BigWay. Spoločnosť tvoria profesionáli, ktorí doteraz vždy promptne a flexibilne vyriešili každý problém alebo výrazne zlepšili doteraz fungujúce veci. Vrelo odporúčam každému, kto potrebuje poradiť alebo spravovať identitu v digitálnom svete (tvorba E-shopov, SEO, PPC....).
Tvorba a správa E-shopu
Adam Demčák
ROSES KINGDOM s.r.o.
S Bigway.sk sa spolupracuje naozaj výborne. Hľadala som firmu, ktorá mi pripraví stránku, kde som mala zadaných viacero funkcií. Všetko bolo dodané včas, komunikácia bola špičková a cena tiež. Určite odporúčam a budem spolupracovať ďalej!
Dizajn a tvorba portálu
Natália Kisková
Authentic Development,
Forbes 30under30
BigWay.sk som si najal na vytvorenie dizajnu a úpravu webu welldo.cz. Som maximálne spokojný čo sa týka ceny, rýchlosti, kvality a komunikácie. Som analytický a faktický typ a preto ma veľmi potešilo, že sme dokázali mailami efektívne riešiť potrebné veci a každý mail bol krok vpred k vyriešeniu. Napriek tomu, že sa spustenie webu do ostrého provozu naťahovala z našej strany, táto agentúra celý čas reagovala rýchlo na všetky "drobné" dotazy. Rozhodne doporučujem.
Dizajn a úprava webstránky
Andrej Kéry
Welldo.cz
S partnerom spolupracujeme približne rok. Dostali sme na neho pozitívne referencie ohľadom tvorby webu a zaujal nás aj svojou existujúcou tvorbou. Partner nám spracoval kompletne nový web a e-shop vo viacerých jazykových mutáciách, ktorý funguje výrazne lepšie ako pôvodný. S partnerom sme vo všeobecnosti veľmi spokojní a oceňujeme jeho flexibilitu, s ktorou rieši naše operatívne požiadavky!
Tvorba E-shopu
Peter Kaleta
Spinergo Move&Stop chair
Veľmi dobrá spolupráca pri prerobení dizajnu. Promtná komunikácia aj pri viacnásobných miniúpravách, ktoré sa vždy vyskytnú pri týchto projektoch. Vrelo odporúčam.
Tvorba webstránky
Pavol Červenka
CrossFit Proton
Na tejto agentúre si najviac vážim rýchle reakcie na operatívne požiadavky, serióznu komunikáciu, pro-klientský a zodpovedný prístup. Preto verím, že naša spolupráca bude dlhodobo pokračovať.
Tvorba webstránok, E-shopu a marketing
Viktor Wurm
Košice Región Turizmus
Spolupráca s p. Drozdom ako marketingovým špecialistom mi ukázala ako pracovať so sociálnymi sieťami a hlavne jeho analýzy mi ukázali čo všetko vieme dosiahnuť, Pracuje na veľmi profesionálnej úrovni a ak potrebujete niekoho, kto sa Vám ma venovať tak určite odporúčam :) Ďakujem a verím aj v budúcu spoluprácu.
Marketingové školenie a poradenstvo
Barbora Laputková
Jazyková škola Jazykola
Ústretovosť a profesionalita, komunikácia s kolektívom na najvyššej úrovni. Realizovali sme spolu dva projekty a chystáme spolu tretí!
Tvorba webstránky a marketing
Michal Cichý
DomDomy.sk
Spoluprácu pri vytváraní webovej stránky hodnotím na jednotku. Rýchla komunikácia, odbornosť, nasmerovanie zákazníka, flexibilita a ľudský prístup. Môžem len a len odporúčať.
Tvorba webstránky
Martin Saksa
#Ajjachránimplanétu
V spolupráci s touto marketingovou agentúrou sme vytvorili krásnu novú webstránku. Oceňujem ich flexibilitu, kreativitu, profesionalitu a schopnosť promptne vyriešiť naše požiadavky. 100% spokojnosť! :)
Redizajn a správa webstránky
Kristína Cichý Kováčiková
LinkedIn stratégie

E-COMMERCE RIEŠENIE na mieru aj pre vašu firmu

UX dizajn E-shopu

Kvalitný dizajn stránky Vám pomôže predávať viac. Smerujte návštevníkov E-shopu k dokončeniu nákupu. UX štandardy zapracujeme do každého dizajnu, ktorý vytvoríme.

Automatická fakturácia

Šetrite čas a energiu. Váš E-shop bude generovať faktúry automaticky. Pri každom nákupe sa automaticky vytvorí faktúra, ktorá bude priložené do emailu pre zákazníka. Na konci mesiaca si ich jednoducho naraz všetky stiahnete.

Stav skladu pod kontrolou

Majte svoje produkty stále pod kontrolou. Vyhnite sa výpadku produktov na vašom E-shope, vďaka automatizovanému upozorneniu nízkeho stavu na sklade. Jednoducho vám systém odošle e-mail s produktom, ktorý sa onedlho vypredá.

Zabezpečené platobné brány

Jednoduchosť a bezpečnosť nakupovania silno ovplyvňuje ochotu ľudí dokončiť nákup. Integrujeme vám platobné brány, ktoré budú navyše automatizovane párovať platby s objednávkami.

Bez mesačných poplatkov

U nás neplatíte žiadne mesačné poplatky. Za svoj nový E-shop zaplatíte iba raz a môžete začať predávať. Zabudnite na prenájmy krabicových systémov, pripravíme Vám E-shop na mieru podľa Vašich potrieb.

Jednoduchá správa produktov

Pridávajte, upravujte či mažte produkty vo vlastnej réžii. Nemusíte si so správou produktov lámať hlavu. Intuitívna administrácia vám ušetrí čas a peniaze za programátora. E-shop s vlastnou administráciou je veľkou výhodou pre každú firmu.

Marketingová automatizácia

Predávajte ešte viac. Pri tvorbe E-shopov implementujeme aj marketingové nástroje ako Google Analytics, Facebook Pixel, Mailchimp či Hotjar. Všetky tieto nástroje pomáhajú v raste vášho E-shopu.

Lepšie umiestenie na Google

Získajte lepšie pozície na Googli vďaka SEO. S E-shopom od nás máte všetko pripravené aby ste začali s optimalizáciou pre vyhľadávače. Jednoducho vložíte všetky dôležité atribúty aby sa váš E-shop zobrazoval na lepších pozíciách.

Pre všetky zariadenie

Až 80% užívateľov dnes nakupuje cez telefón. A to pri tvorbe E-shopu nesmieme ignorovať. Všetky naše E-commerce riešenia sú plne responzívne a tak sa správne zobrazujú na všetkých zariadeniach.

VYTVORÍME VÁM SPOĽAHLIVÝ E-SHOP

Pomáhame firmám vytvárať E-shopy, ktoré im predávajú online. Napíšte nám viac o svojom projekte a radi Vám sním pomôžeme.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

magic-wandcogfile-addstorecartlaptop-phonechart-barsleafrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram