Marketingová agentúra BigWay logo

Moderný a funkčný Grafický dizajn, ktorý vám pomôže predávať

Žijeme v dobe vizuálnej, kedy sa každá značka snaží zaujať. My pomôžeme práve tej vašej osloviť zákazníkov hneď na prvý pohľad. Tvoríme krásne logá, pútavé bannery či kreatívny obsah na sociálne siete. Stavte na prvý dojem.
Moderný grafický dizajn pre firmy

Tvoríme moderné logá a logotypy

Dáme peknú tvár vašej značke. Tvoríme unikátne a nadčasové logá pre značky, ktoré si to zaslúžia. Zanechajte dojem na ktorý len tak vaši zákazníci nezabudnú. "Zhmotníme" vaše ciele, charakter a ideu firmy či produktov. Kvalitné logo je základným pilierom budovania úspešnej značky.

Navrhujeme firemné identity

Zadefinujte si svoje miesto pred konkurenciou. Vaša značka sa prezentuje na každom kroku a v každej chvíli. Pripravíme Vám ucelenú firemnú identitu/branding, ktorý vás odprezentuje v tom najlepšom svetle. Moderné logo s kvalitným dizajn manuálom sú neporaziteľné kombo.

UX/UI dizajn webov a aplikácií

Nenechajte svojich návštevníkov blúdiť. Vďaka rokom skúseností, Vám navrhneme webdizajn či dizajn aplikácie, ktorý nasmeruje návštevníkov, kam budete chcieť. Kvalitný UX/UI dizajn môže byť kľúčovým faktorom pri predaji a prezentácii značky či produktov. Ukážte svojim návštevníkom správnu cestu.

Grafické práce všetkého druhu

Kvalitný grafický dizajn predáva. Vytvoríme vám trendy grafiku, ktorá nie len zaujme, ale bude zároveň aj funkčná. Dizajn produktových katalógov, bannerov, billboardov, vizitiek, polep firemných áut, obsah na sociálne siete a veľa ďalšieho. Pomôžeme Vám s moderným vizuálom vašej značky.
S agentúrou spolupracujeme dlhé roky. Stále boli naplnené očakávania, predstavy. Návrhy, nápady zapracované do fuknčných výstupov. Riešili sme viac webstránok, od jednoduchých prezentačných po komplexnejšie, kde už trebalo prepájat databázy a použiť komplexnejšie riešenie. Som rád, že naša spolupráca z roka na rok rastie. Odporúčam BigWay na nasadenie akejkoľvek prezentácie, či od základnej prezentácie formou loga, vytvorenie korporátnej identity až po komplexného online riešenia.
Attila Török
Košice región
Skvelá spolupráca pri tvorbe webu, oceňujem hlavne operatívnosť pri riešení zmien.
Tvorba webstránky pre Real Estate projekt Sokolka
Karolína Kulašiková
Ci estate
S tvorbou webu sme veľmi spokojní, skvelá komunikácia, rýchle spracovanie a ochota kedykoľvek pomôcť. Ak zvažujete služby v tejto oblasti, určite sa odporúčam obrátiť na agentúru Big Way. Bola s nimi radosť spolupracovať.
Dizajn a tvorba webstránky
Radka Stančeková
Stavebniny Stanček
S agentúrou BigWay je naša skúsenosť vynikajúca. Super komunikácia, kvalitná práca a návrh riešenia. Určite sa na BigWay obrátime aj v budúcnosti.
Dizajn a tvorba webstránky
Rebeka Fejesova
Peoply.io
Doteraz sme vyskúšali viacero reklamných agentúr, ale jednoznačne nalepšie výsledky nám priniesla spolupráca so spoločnosťou BigWay. Spoločnosť tvoria profesionáli, ktorí doteraz vždy promptne a flexibilne vyriešili každý problém alebo výrazne zlepšili doteraz fungujúce veci. Vrelo odporúčam každému, kto potrebuje poradiť alebo spravovať identitu v digitálnom svete (tvorba E-shopov, SEO, PPC....).
Tvorba a správa E-shopu
Adam Demčák
ROSES KINGDOM s.r.o.
S Bigway.sk sa spolupracuje naozaj výborne. Hľadala som firmu, ktorá mi pripraví stránku, kde som mala zadaných viacero funkcií. Všetko bolo dodané včas, komunikácia bola špičková a cena tiež. Určite odporúčam a budem spolupracovať ďalej!
Dizajn a tvorba portálu
Natália Kisková
Authentic Development,
Forbes 30under30
BigWay.sk som si najal na vytvorenie dizajnu a úpravu webu welldo.cz. Som maximálne spokojný čo sa týka ceny, rýchlosti, kvality a komunikácie. Som analytický a faktický typ a preto ma veľmi potešilo, že sme dokázali mailami efektívne riešiť potrebné veci a každý mail bol krok vpred k vyriešeniu. Napriek tomu, že sa spustenie webu do ostrého provozu naťahovala z našej strany, táto agentúra celý čas reagovala rýchlo na všetky "drobné" dotazy. Rozhodne doporučujem.
Dizajn a úprava webstránky
Andrej Kéry
Welldo.cz
S partnerom spolupracujeme približne rok. Dostali sme na neho pozitívne referencie ohľadom tvorby webu a zaujal nás aj svojou existujúcou tvorbou. Partner nám spracoval kompletne nový web a e-shop vo viacerých jazykových mutáciách, ktorý funguje výrazne lepšie ako pôvodný. S partnerom sme vo všeobecnosti veľmi spokojní a oceňujeme jeho flexibilitu, s ktorou rieši naše operatívne požiadavky!
Tvorba E-shopu
Peter Kaleta
Spinergo Move&Stop chair
Veľmi dobrá spolupráca pri prerobení dizajnu. Promtná komunikácia aj pri viacnásobných miniúpravách, ktoré sa vždy vyskytnú pri týchto projektoch. Vrelo odporúčam.
Tvorba webstránky
Pavol Červenka
CrossFit Proton
Na tejto agentúre si najviac vážim rýchle reakcie na operatívne požiadavky, serióznu komunikáciu, pro-klientský a zodpovedný prístup. Preto verím, že naša spolupráca bude dlhodobo pokračovať.
Tvorba webstránok, E-shopu a marketing
Viktor Wurm
Košice Región Turizmus
Spolupráca s p. Drozdom ako marketingovým špecialistom mi ukázala ako pracovať so sociálnymi sieťami a hlavne jeho analýzy mi ukázali čo všetko vieme dosiahnuť, Pracuje na veľmi profesionálnej úrovni a ak potrebujete niekoho, kto sa Vám ma venovať tak určite odporúčam :) Ďakujem a verím aj v budúcu spoluprácu.
Marketingové školenie a poradenstvo
Barbora Laputková
Jazyková škola Jazykola
Ústretovosť a profesionalita, komunikácia s kolektívom na najvyššej úrovni. Realizovali sme spolu dva projekty a chystáme spolu tretí!
Tvorba webstránky a marketing
Michal Cichý
DomDomy.sk
Spoluprácu pri vytváraní webovej stránky hodnotím na jednotku. Rýchla komunikácia, odbornosť, nasmerovanie zákazníka, flexibilita a ľudský prístup. Môžem len a len odporúčať.
Tvorba webstránky
Martin Saksa
#Ajjachránimplanétu
V spolupráci s touto marketingovou agentúrou sme vytvorili krásnu novú webstránku. Oceňujem ich flexibilitu, kreativitu, profesionalitu a schopnosť promptne vyriešiť naše požiadavky. 100% spokojnosť! :)
Redizajn a správa webstránky
Kristína Cichý Kováčiková
LinkedIn stratégie

MODERNÁ GRAFIKA, ktorou zabodujete

Originálny a trendy

Pri návrhu dizajnu od nás môžete vždy očakávať návrhy, ktoré idú s dobou. Robíme našich klientov krajšími a to aj vďaka sledovaniu aktuálnych trendov.

Správny dizajn predáva

Dizajn by nemal byť iba pekný, ale aj funkčný, Vďaka rokom skúseností vieme čo a v akej forme na zákazníkov zaberá. Náš dizajn vám pomôže predávať.

Na veľkosti nezáleží

Máme skúsenosti s tvorbou brandingu či rôznych komunikačných vizuálov pre menšie firmy, podnikateľov aj pre nadnárodné korporáty. Každá značka si zaslúži peknú tvár.

GRAFICKÉ PRÁCE A DIZAJN NA MIERU

Radi pomáhame firmám s peknými a kreatívnymi nápadmi. Originalita, nadčasovosť a funkčnosť sú vlastnosti, ktoré môžete od nášho dizajnu očakávať. Napíšte nám alebo zavolajte a vytvoríme spolu niečo, čo vašich zákazníkov zaujme.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

magic-wandstarrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram