Marketingová agentúra BigWay logo

Moderný vizuál pre modernú firmu

Oslovte vašich zákazníkov alebo partnerov hneď na prvý pohľad. Vytvoríme vám logo, kompletnú vizuálnu identitu či reklamné bannery pre vašu kampaň.
Moderný grafický dizajn pre firmy

Moderné logo pre vašu značku

Logo je jednou z prvých vecí, ktoré si ľudia na vašom produkte všimnú. Preto si dávame záležať, aby sme vytvorili logo, ktoré vyjadruje hodnoty, špecifiká, ale aj odvetvie, v ktorom podnikáte.

Budujte svoju značku profesionálne a začnite práve kvalitným a funkčným logom. Podľa neho vás vaši zákazníci spoznajú hneď na prvú.

Vizuálna identita a branding

Či už predávate záhradné náradie, alebo máte cestovnú agentúru, vizuálna identita určuje jasné rámce komunikácie vašej značky.

Zďaleka nejde iba logo firmy, ale napríklad aj vizitky, reklamné predmety či vizuály príspevkov na sociálnych sieťach. Prvý dojem je často faktor, ktorý predáva. Čo si budeme hovoriť...

UX/UI dizajn webov a aplikácií

Ak chcete uspieť, vždy sa na svoj produkt pozrite okom zákazníka. Toto zlaté pravidlo platí aj o webe či aplikácii. 

Pri návrhoch webdizajnu a dizajnu aplikácií v BigWay myslíme na používateľské rozhranie (UI) i zážitok (UX). Čím ľahšie sa návštevník dostane k objednávke, tým ľahšie sa z neho stane váš zákazník.

Grafické práce rôzneho druhu

Potrebujete vytvoriť reklamný banner? Billboard? Vizitky? Polepiť firemné autá? Vytvoriť produktový katalóg? S tým všetkým vám radi pomôžeme.

Máme bohaté skúsenosti s tvorbou rôznych grafických formátov pre klientov vo viacerých odvetviach. Pripravíme vám grafiku, ktorá zaujme a bude fungovať.
Agentúra Big Way spracovala pre náš developerský projekt komplet dizajn manuál a webstránku. Výsledok je top. Načúvali našim požiadavkám, ktoré aj splnili. Sme spokojní a určite využijeme ich služby znova.
Tvorba loga a webstránky pre developérsky projekt
Martina Csorbová
Tokajský dvor
Výborný prístup k projektu, skvelá a rýchla komunikácia
Dizajn a vývoj E-shopu
Jozef Šramo
kvalitne-podlahy.sk
Riešenie pre našu aplikáciu realizovala spoločnosť BigWay bez zaváhania a to od úvodného oslovenia až po odovzdanie prostredia. Byť spokojný znamenalo pre nás dôverovať BigWay.
Dizajn a vývoj internej aplikácie pre prenájom strojov
Vojtech Kukla
Metrostav Slovakia a.s.
BigWay nám spravili krásny E-shop pre našu pražiareň. Výborná komunikácia, maximálna ochota a ústretovosť. Určite odporúčam aj z hľadiska pomer cena kvalita.
Dizajn a vývoj E-shopu
Ashleigh Galway
TiC. roasters
Spolupráca s agentúrou BigWay predčila naše očakávania. K expresnému zapracovaniu požiadaviek a bezproblémovej komunikácii sa jednoznačne pridáva aj flexibilita a proklientsky orientovaný prístup. S výsledkom sme nadmieru spokojní a BigWay by sme si pre spoluprácu vybrali zas a znova!
Redizajn webstránky
Andrea Cibulčíková
QEX a.s.
Komunikoval som s pánom Drozdom, veľmi milý a trpezlivý pán, nakoľko kvôli mojím cestám som sa niekedy aj 2 dni neozval a vždy všetko spravil tak ako sme sa dohodli aj opravy na stránke boli veľmi rýchle. Určite by som každému doporučil tohto pána, veľmi som bol prekvapený z prístupu k práci a komunikácii. Ďakujem.
Dizajn a tvorba webstránky
Martin Krajčovič
iAdvisor
Zo všetkých pozitívnych preferencií je to hlavne kreativita, ktorá odlišuje túto marketingovú agentúru od ostatných. BigWay ponúka široké spektrum reklamných služieb na profesionálnej úrovni, či už ide o grafické práce, správu sociálnych sietí, tvorbu marketingových kampaní a webov alebo o copywriting, natáčanie videí a pod. Oceňujem tiež dodržanie termínov a expresnosť komunikácie.
Letná destinačná marketingová kampaň
František Baláž
Severovýchod Slovenska
Oceňujem výbornú spoluprácu, predovšetkým flexibilitu, bezproblémovú komunikáciu a expresné zapracovanie akýchkoľvek požiadaviek alebo pripomienok pri vytváraní webstránky, môžem len odporučiť
Dizajn a tvorba E-shopu
Richard Matiaška
Argao.eu
Ďakujeme za spoluprácu a profesionálny prístup! Odporúčam.
Tvorba E-shopu
Marek Kollár
Kapela Kollárovci
Oceňujem proklientský orientovaný prístup, rýchlosť reakcie, komunikáciu, kreativitu a v neposlednom rade výsledok práce, ktorý spĺňa očakávania. Môžem len odporúčať.
Tvorba nového loga
Martin Krupár
SIGEO
Spolupráca s BigWay bola presne podľa našich očakávaní. Pri tvorbe webstránky sme sa mohli spoľahnúť na ich pohotové reakcie, odporúčania a návrhy profesionála, praktické riešenia problémov a proklientský prístup.
Tvorba webstránky pre projekt Byty Popradská
Katarína Novotná
Metrostav Slovakia a.s.
S agentúrou BigWay spolupracujeme dlhodobo. Vždy dokážu pretaviť naše predstavy do výborne fungujúceho výsledku.
Programovanie webstránky
Attila Török
Košice Región Turizmus
Skvelá spolupráca pri tvorbe webu. Na Bigway veľmi oceňujem flexibilitu pri riešení operatívnych zmien.
Tvorba webstránky pre Real Estate projekt Sokolka
Karolína Kulašiková
Ci estate
S tvorbou webu od BigWay sme nadmieru spokojní. Skvelá komunikácia, rýchle dodanie a ochota kedykoľvek pomôcť.
Dizajn a tvorba webstránky
Radka Stančeková
Stavebniny Stanček
Super komunikácia, kvalitná práca a návrh riešenia. Určite sa na agentúru BigWay obrátime aj v budúcnosti.
Dizajn a tvorba webstránky
Rebeka Fejesova
Peoply.io
Už sme vyskúšali viacero reklamných agentúr. Jednoznačne najlepšie výsledky nám ale priniesla spolupráca s BigWay.
Tvorba a správa E-shopu
Adam Demčák
ROSES KINGDOM s.r.o.
Hľadala som firmu, ktorá mi spraví webstránku, a s BigWay sa robí naozaj výborne. Všetko dodali včas, k tomu špičková komunikácia aj cena.
Dizajn a tvorba portálu
Natália Kisková
Authentic Development,Forbes 30under30
BigWay.sk som si najal na vytvorenie dizajnu a úpravu webu. Som maximálne spokojný čo sa týka ceny, rýchlosti, kvality a komunikácie. Agentúra celý čas reagovala rýchlo na všetky "drobné" dotazy. Rozhodne doporučujem.
Dizajn a úprava webstránky
Andrej Kéry
Welldo.cz
BigWay bám spracoval úplne nowý web a eshop v niekoľkých jazykových mutáciách. Eshop teraz funguje omnoho lepšie ako pôvodný.
Tvorba E-shopu
Peter Kaleta
Spinergo Move&Stop chair
Veľmi dobrá spolupráca pri redizajne nášho eshopu. BigWay vrelo odporúčam!
Tvorba webstránky
Pavol Červenka
CrossFit Proton
Na agentúre Bigway najviac oceňujem rýchlu reakciu na operatívne požiadavky. K tomu seriózna komunikácia a zodpovedný prístup.
Tvorba webstránok, E-shopu a marketing
Viktor Wurm
Košice Región Turizmus
Spolupráca mi ukázala ako pracovať so sociálnymi sieťami a hlavne analýzy mi ukázali čo všetko vieme dosiahnuť. Pracujú na veľmi profesionálnej úrovni. Ďakujem a verím aj v budúcu spoluprácu.
Marketingové školenie a poradenstvo
Barbora Laputková
Jazyková škola Jazykola
Ústretovosť a profesionalita, komunikácia s kolektívom na najvyššej úrovni. Realizovali sme spolu dva projekty a chystáme spolu tretí!
Tvorba webstránky a marketing
Michal Cichý
DomDomy.sk
Spoluprácu pri vytváraní webovej stránky hodnotím na jednotku. Rýchla komunikácia, odbornosť, nasmerovanie zákazníka, flexibilita a ľudský prístup. Môžem len a len odporúčať.
Tvorba webstránky
Martin Saksa
#Ajjachránimplanétu
V spolupráci s touto marketingovou agentúrou sme vytvorili krásnu novú webstránku. Oceňujem ich flexibilitu, kreativitu, profesionalitu a schopnosť promptne vyriešiť naše požiadavky. 100% spokojnosť! :)
Redizajn a správa webstránky
Kristína Cichý Kováčiková
LinkedIn stratégie

PROFESIONÁLNY GRAFICKÝ DIZAJN
Skvelý dojem už na prvý pohľad

Moderný vizuál

Pri tvorbe grafiky reflektujeme estetické pravidlá a zákonitosti dizajnu. Takže si môžete byť istí, že od nás dostanete vkusný výsledok, ktorý chytí za srdce nielen vás.

Dizajn, ktorý funguje

Ak by ste si dizajn predstavili ako mincu, tak na jednej strane by bola určite krása. Na druhej potom funkčné využitie. Vieme, čo a ako urobiť, aby váš dizajn naozaj fungoval.

Na veľkosti nám nezáleží

Nedelíme klientov na takých alebo onakých. Či už ste živnostník, menšia firma alebo nadnárodný korporát. Podľa nás si každá značka zaslúži jedinečnú tvár.

VYTVORÍME VÁM GRAFIKU, KTORÁ ZAUJME

Naše karty sú už na stole. Ak sme vám dali chrobáka do hlavy, radi bližšie spoznáme vaše požiadavky a očakávania. Vyplňte kontaktný formulár a čoskoro sa ozveme.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta marketingu, reklamy a technológií.
odber noviniek marketingZadaním svojej emailovej adresy súhlasíte so spracovaním osobných údajov
magic-wandstarenvelopephone-handsetrocketcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram