Marketingová agentúra BigWay logo

Tvorba webstránok a webových aplikácií pre firmy

Vytvárame webové stránky pre malé, stredné aj veľké spoločnosti. Navrhneme a vytvoríme vám webstránku na mieru priamo pre Vás. Nakopnite svoj digitál kvalitným a moderným webom.
Tvorba web stránok, moderný dizajn, online kampane a komplexný marketing a reklama

Tvorba webu pre moderné firmy

Každá značka či firma potrebuje v dnešnej dobe kvalitnú webstránku. Máme roky skúsenosti v tvorbe moderných webstránok, ktorých obsah si navyše môžete spravovať úplne sami. Moderný dizajn, ktorý vyzerá skvele na všetkých druhoch zariadení či veľkostí obrazoviek. Firemná webstránka je váš digitálny výklad a preto si na nej dajte záležať.

Profesionálne webové portály

Potrebujete vytvoriť rozsiahlejší webový portál, s pokročilými funkciami? Sme Vám plne k dispozícii. Realitné portály, požičovne áut, ponuky prác či dovolenkové portály. Za posledné roky máme skúsenosti z množstva rôznych oblastí a projektov. Postaráme sa vám o celý proces tvorby webstránky. Od dizajnu až po testovanie to máte u nás bez starostí.

Redizajn webstránok

Máte vlastnú webstránku, ale neprináša vám už zákazníkov?  Doba sa vyvíja a s ňou aj trendy a správanie návštevníkov. Správne farby, ľahká navigácia, veľkosť fontu či umiestnenie CTA prvkov. Aj to vplýva na úspech vašej značky na internete. Pripravíme vám nový dizajn webstránky z ktorého konkurencia padne na zadok. Dajte svojmu webu novú tvár.

Landing page weby / Microsites

Niektoré kampane si vyžadujú samostatné webové stránky. Landing page weby sú práve jednoduché webstránky, kde budete smerovať svojich budúcich zákazníkov z vašich reklamných kampaní. Všetko dôležité info bez zbytočných rušivých prvkov. Vyladená Landing page na mieru, ktorá bude mať úspech medzi vašimi budúcimi zákazníkmi.
S agentúrou spolupracujeme dlhé roky. Stále boli naplnené očakávania, predstavy. Návrhy, nápady zapracované do fuknčných výstupov. Riešili sme viac webstránok, od jednoduchých prezentačných po komplexnejšie, kde už trebalo prepájat databázy a použiť komplexnejšie riešenie. Som rád, že naša spolupráca z roka na rok rastie. Odporúčam BigWay na nasadenie akejkoľvek prezentácie, či od základnej prezentácie formou loga, vytvorenie korporátnej identity až po komplexného online riešenia.
Attila Török
Košice región
Skvelá spolupráca pri tvorbe webu, oceňujem hlavne operatívnosť pri riešení zmien.
Tvorba webstránky pre Real Estate projekt Sokolka
Karolína Kulašiková
Ci estate
S tvorbou webu sme veľmi spokojní, skvelá komunikácia, rýchle spracovanie a ochota kedykoľvek pomôcť. Ak zvažujete služby v tejto oblasti, určite sa odporúčam obrátiť na agentúru Big Way. Bola s nimi radosť spolupracovať.
Dizajn a tvorba webstránky
Radka Stančeková
Stavebniny Stanček
S agentúrou BigWay je naša skúsenosť vynikajúca. Super komunikácia, kvalitná práca a návrh riešenia. Určite sa na BigWay obrátime aj v budúcnosti.
Dizajn a tvorba webstránky
Rebeka Fejesova
Peoply.io
Doteraz sme vyskúšali viacero reklamných agentúr, ale jednoznačne nalepšie výsledky nám priniesla spolupráca so spoločnosťou BigWay. Spoločnosť tvoria profesionáli, ktorí doteraz vždy promptne a flexibilne vyriešili každý problém alebo výrazne zlepšili doteraz fungujúce veci. Vrelo odporúčam každému, kto potrebuje poradiť alebo spravovať identitu v digitálnom svete (tvorba E-shopov, SEO, PPC....).
Tvorba a správa E-shopu
Adam Demčák
ROSES KINGDOM s.r.o.
S Bigway.sk sa spolupracuje naozaj výborne. Hľadala som firmu, ktorá mi pripraví stránku, kde som mala zadaných viacero funkcií. Všetko bolo dodané včas, komunikácia bola špičková a cena tiež. Určite odporúčam a budem spolupracovať ďalej!
Dizajn a tvorba portálu
Natália Kisková
Authentic Development,
Forbes 30under30
BigWay.sk som si najal na vytvorenie dizajnu a úpravu webu welldo.cz. Som maximálne spokojný čo sa týka ceny, rýchlosti, kvality a komunikácie. Som analytický a faktický typ a preto ma veľmi potešilo, že sme dokázali mailami efektívne riešiť potrebné veci a každý mail bol krok vpred k vyriešeniu. Napriek tomu, že sa spustenie webu do ostrého provozu naťahovala z našej strany, táto agentúra celý čas reagovala rýchlo na všetky "drobné" dotazy. Rozhodne doporučujem.
Dizajn a úprava webstránky
Andrej Kéry
Welldo.cz
S partnerom spolupracujeme približne rok. Dostali sme na neho pozitívne referencie ohľadom tvorby webu a zaujal nás aj svojou existujúcou tvorbou. Partner nám spracoval kompletne nový web a e-shop vo viacerých jazykových mutáciách, ktorý funguje výrazne lepšie ako pôvodný. S partnerom sme vo všeobecnosti veľmi spokojní a oceňujeme jeho flexibilitu, s ktorou rieši naše operatívne požiadavky!
Tvorba E-shopu
Peter Kaleta
Spinergo Move&Stop chair
Veľmi dobrá spolupráca pri prerobení dizajnu. Promtná komunikácia aj pri viacnásobných miniúpravách, ktoré sa vždy vyskytnú pri týchto projektoch. Vrelo odporúčam.
Tvorba webstránky
Pavol Červenka
CrossFit Proton
Na tejto agentúre si najviac vážim rýchle reakcie na operatívne požiadavky, serióznu komunikáciu, pro-klientský a zodpovedný prístup. Preto verím, že naša spolupráca bude dlhodobo pokračovať.
Tvorba webstránok, E-shopu a marketing
Viktor Wurm
Košice Región Turizmus
Spolupráca s p. Drozdom ako marketingovým špecialistom mi ukázala ako pracovať so sociálnymi sieťami a hlavne jeho analýzy mi ukázali čo všetko vieme dosiahnuť, Pracuje na veľmi profesionálnej úrovni a ak potrebujete niekoho, kto sa Vám ma venovať tak určite odporúčam :) Ďakujem a verím aj v budúcu spoluprácu.
Marketingové školenie a poradenstvo
Barbora Laputková
Jazyková škola Jazykola
Ústretovosť a profesionalita, komunikácia s kolektívom na najvyššej úrovni. Realizovali sme spolu dva projekty a chystáme spolu tretí!
Tvorba webstránky a marketing
Michal Cichý
DomDomy.sk
Spoluprácu pri vytváraní webovej stránky hodnotím na jednotku. Rýchla komunikácia, odbornosť, nasmerovanie zákazníka, flexibilita a ľudský prístup. Môžem len a len odporúčať.
Tvorba webstránky
Martin Saksa
#Ajjachránimplanétu
V spolupráci s touto marketingovou agentúrou sme vytvorili krásnu novú webstránku. Oceňujem ich flexibilitu, kreativitu, profesionalitu a schopnosť promptne vyriešiť naše požiadavky. 100% spokojnosť! :)
Redizajn a správa webstránky
Kristína Cichý Kováčiková
LinkedIn stratégie

WEBSTRÁNKY OD NÁS, vám pomôžu v online svete a vašom podnikaní

Moderný dizajn

Dizajn webstránok tvoríme vždy pre každého klienta individuálne. Moderný vzhľad vám pomôže zaujať zákazníka a kvalitný obsah ho presvedčí. Webstránka podľa najnovších štandardov Vám pomôže predávať.

Žiadne mesačné poplatky

U nás zaplatíte za vašu webstránku iba raz. Po odovzdaní vášho nového webu nečakajte žiadne ďalšie mesačné poplatky. Novú webstránku máte výhradne vo svojom vlastníctve.

Funkcie webu na mieru

Každý klient má od svojej webstránky iné očakávania. Vytvoríme Vám webstránku na mieru presne podľa vašich predstáv. Kvalitná značka si zaslúži aj kvalitný web.

Responzivita webstránky

Zobrazujte sa správne na všetkých zariadeniach. Či už je to notebook, tablet alebo mobil, váš web bude vždy vyzerať výborne. Nestraťte žiadneho zo svojich návštevníkov.

Lepšie pozície na Google

Chcete byť medzi prvými na Googli? Web od nás dostanete pripravený pre SEO optimalizáciu. Jednoducho vložíte všetky dôležité atribúty aby sa vaša stránka zobrazovala na lepších pozíciách.

Spravujte si web úplne sami

Webstránky tvoríme na open-source CMS vďaka čomu si môžete obsah spravovať úplne sami. Nemusíte s každou úpravou čakať na programátora. Zvládnete to úplne sami priamo u Vás vo firme.

VYTVORÍME VÁM SPOĽAHLIVÚ WEBSTRÁNKU 

Napíšte nám viac o vašom projekte a radi vám pomôžeme s tvorbou vašej novej webstránky. Vďaka nám sa môžete naplno sústrediť na to, čo vám ide najlepšie - vaše podnikanie.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

magic-wandstarusersscreenleafrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram