Marketingová agentúra BigWay logo

TVORBA KVALITNÝCH WEBOVÝCH STRÁNOK

Robiť biznis bez dobre fungujúcej webstránky je dnes prakticky nemožné. Aby vaša stránka fungovala a prinášala vám zákazníkov, chce to premyslenú štruktúru a detailnú precíznosť pri vývoji.
Tvorba web stránok, moderný dizajn, online kampane a komplexný marketing a reklama

Moderný web pre modernú firmu

Ak zháňate web pre vašu spoločnosť či projekt, ste na správnej adrese. Máme bohaté skúsenosti s tvorbou webstránok pre firmy z rôznych odvetví.

Preto sa môžete spoľahnúť, že vám navrhneme a vytvoríme webstránku, ktorá bude v súlade s modernými požiadavkami na dizajn, funkcionality i online marketing.

Profesionálne webové portály

Potrebujete vytvoriť rozsiahlejší webový portál s databázami a pokročilými funkciami? Presne na to sme tu!

Či už ide o pracovné, realitné portály alebo rozsiahly magazín, môžete sa spoľahnúť na kvalitný a funkčný výsledok. Samozrejme, postaráme sa o všetko od dizajnu až po testovanie.

Redizajn starej webstránky

Máte web, no cítite, že už neprináša také ovocie ako kedysi? Doba sa mení, menia sa aj užívatelia a zariadenia, na ktorých brázdime internet.

Zverte sa do rúk našich odborníkov na webdizajn, ktorí presne vedia, ako má vyzerať dobre fungujúca webstránka. Pripravíme vám nový dizajn, s ktorým určite zabodujete.

Landing page / Microsites weby

Niekedy naši zákazníci potrebujú len jednostránkový web, ktorým zrozumiteľne odprezentujú nový produkt. Alebo potrebujú návštevníkov smerovať na kampaňovú landing page. 

Či už ste jeden alebo druhý prípad, pripravíme vám šikovnú microsite, na ktorej podáte obsah cez dokonalú štruktúru a vizualitu.
Agentúra Big Way spracovala pre náš developerský projekt komplet dizajn manuál a webstránku. Výsledok je top. Načúvali našim požiadavkám, ktoré aj splnili. Sme spokojní a určite využijeme ich služby znova.
Tvorba loga a webstránky pre developérsky projekt
Martina Csorbová
Tokajský dvor
Výborný prístup k projektu, skvelá a rýchla komunikácia
Dizajn a vývoj E-shopu
Jozef Šramo
kvalitne-podlahy.sk
Riešenie pre našu aplikáciu realizovala spoločnosť BigWay bez zaváhania a to od úvodného oslovenia až po odovzdanie prostredia. Byť spokojný znamenalo pre nás dôverovať BigWay.
Dizajn a vývoj internej aplikácie pre prenájom strojov
Vojtech Kukla
Metrostav Slovakia a.s.
BigWay nám spravili krásny E-shop pre našu pražiareň. Výborná komunikácia, maximálna ochota a ústretovosť. Určite odporúčam aj z hľadiska pomer cena kvalita.
Dizajn a vývoj E-shopu
Ashleigh Galway
TiC. roasters
Spolupráca s agentúrou BigWay predčila naše očakávania. K expresnému zapracovaniu požiadaviek a bezproblémovej komunikácii sa jednoznačne pridáva aj flexibilita a proklientsky orientovaný prístup. S výsledkom sme nadmieru spokojní a BigWay by sme si pre spoluprácu vybrali zas a znova!
Redizajn webstránky
Andrea Cibulčíková
QEX a.s.
Komunikoval som s pánom Drozdom, veľmi milý a trpezlivý pán, nakoľko kvôli mojím cestám som sa niekedy aj 2 dni neozval a vždy všetko spravil tak ako sme sa dohodli aj opravy na stránke boli veľmi rýchle. Určite by som každému doporučil tohto pána, veľmi som bol prekvapený z prístupu k práci a komunikácii. Ďakujem.
Dizajn a tvorba webstránky
Martin Krajčovič
iAdvisor
Zo všetkých pozitívnych preferencií je to hlavne kreativita, ktorá odlišuje túto marketingovú agentúru od ostatných. BigWay ponúka široké spektrum reklamných služieb na profesionálnej úrovni, či už ide o grafické práce, správu sociálnych sietí, tvorbu marketingových kampaní a webov alebo o copywriting, natáčanie videí a pod. Oceňujem tiež dodržanie termínov a expresnosť komunikácie.
Letná destinačná marketingová kampaň
František Baláž
Severovýchod Slovenska
Oceňujem výbornú spoluprácu, predovšetkým flexibilitu, bezproblémovú komunikáciu a expresné zapracovanie akýchkoľvek požiadaviek alebo pripomienok pri vytváraní webstránky, môžem len odporučiť
Dizajn a tvorba E-shopu
Richard Matiaška
Argao.eu
Ďakujeme za spoluprácu a profesionálny prístup! Odporúčam.
Tvorba E-shopu
Marek Kollár
Kapela Kollárovci
Oceňujem proklientský orientovaný prístup, rýchlosť reakcie, komunikáciu, kreativitu a v neposlednom rade výsledok práce, ktorý spĺňa očakávania. Môžem len odporúčať.
Tvorba nového loga
Martin Krupár
SIGEO
Spolupráca s BigWay bola presne podľa našich očakávaní. Pri tvorbe webstránky sme sa mohli spoľahnúť na ich pohotové reakcie, odporúčania a návrhy profesionála, praktické riešenia problémov a proklientský prístup.
Tvorba webstránky pre projekt Byty Popradská
Katarína Novotná
Metrostav Slovakia a.s.
S agentúrou BigWay spolupracujeme dlhodobo. Vždy dokážu pretaviť naše predstavy do výborne fungujúceho výsledku.
Programovanie webstránky
Attila Török
Košice Región Turizmus
Skvelá spolupráca pri tvorbe webu. Na Bigway veľmi oceňujem flexibilitu pri riešení operatívnych zmien.
Tvorba webstránky pre Real Estate projekt Sokolka
Karolína Kulašiková
Ci estate
S tvorbou webu od BigWay sme nadmieru spokojní. Skvelá komunikácia, rýchle dodanie a ochota kedykoľvek pomôcť.
Dizajn a tvorba webstránky
Radka Stančeková
Stavebniny Stanček
Super komunikácia, kvalitná práca a návrh riešenia. Určite sa na agentúru BigWay obrátime aj v budúcnosti.
Dizajn a tvorba webstránky
Rebeka Fejesova
Peoply.io
Už sme vyskúšali viacero reklamných agentúr. Jednoznačne najlepšie výsledky nám ale priniesla spolupráca s BigWay.
Tvorba a správa E-shopu
Adam Demčák
ROSES KINGDOM s.r.o.
Hľadala som firmu, ktorá mi spraví webstránku, a s BigWay sa robí naozaj výborne. Všetko dodali včas, k tomu špičková komunikácia aj cena.
Dizajn a tvorba portálu
Natália Kisková
Authentic Development,Forbes 30under30
BigWay.sk som si najal na vytvorenie dizajnu a úpravu webu. Som maximálne spokojný čo sa týka ceny, rýchlosti, kvality a komunikácie. Agentúra celý čas reagovala rýchlo na všetky "drobné" dotazy. Rozhodne doporučujem.
Dizajn a úprava webstránky
Andrej Kéry
Welldo.cz
BigWay bám spracoval úplne nowý web a eshop v niekoľkých jazykových mutáciách. Eshop teraz funguje omnoho lepšie ako pôvodný.
Tvorba E-shopu
Peter Kaleta
Spinergo Move&Stop chair
Veľmi dobrá spolupráca pri redizajne nášho eshopu. BigWay vrelo odporúčam!
Tvorba webstránky
Pavol Červenka
CrossFit Proton
Na agentúre Bigway najviac oceňujem rýchlu reakciu na operatívne požiadavky. K tomu seriózna komunikácia a zodpovedný prístup.
Tvorba webstránok, E-shopu a marketing
Viktor Wurm
Košice Región Turizmus
Spolupráca mi ukázala ako pracovať so sociálnymi sieťami a hlavne analýzy mi ukázali čo všetko vieme dosiahnuť. Pracujú na veľmi profesionálnej úrovni. Ďakujem a verím aj v budúcu spoluprácu.
Marketingové školenie a poradenstvo
Barbora Laputková
Jazyková škola Jazykola
Ústretovosť a profesionalita, komunikácia s kolektívom na najvyššej úrovni. Realizovali sme spolu dva projekty a chystáme spolu tretí!
Tvorba webstránky a marketing
Michal Cichý
DomDomy.sk
Spoluprácu pri vytváraní webovej stránky hodnotím na jednotku. Rýchla komunikácia, odbornosť, nasmerovanie zákazníka, flexibilita a ľudský prístup. Môžem len a len odporúčať.
Tvorba webstránky
Martin Saksa
#Ajjachránimplanétu
V spolupráci s touto marketingovou agentúrou sme vytvorili krásnu novú webstránku. Oceňujem ich flexibilitu, kreativitu, profesionalitu a schopnosť promptne vyriešiť naše požiadavky. 100% spokojnosť! :)
Redizajn a správa webstránky
Kristína Cichý Kováčiková
LinkedIn stratégie

PROFESIONÁLNA WEBSTRÁNKA
Čo s nami získate?

Moderný dizajn

Okrem programovania sa zameriavame aj na celkový vzhľad webu.

Dizajn webstránky pripravujeme pre každého klienta individuálne a navrhujeme praktické riešenia. Predbehnite konkurenciu webom, ktorý už na prvý pohľad reprezentuje pokrokovosť a kvalitu.

Žiadne mesačné poplatky

Za webstránku od nás zaplatíte len raz a následne sa už stáva vaším vlastníctvom. To znamená, že keď vám ju raz odovzdáme hotovú, je plne vo vašich rukách.

Samozrejme, ak od nás budete potrebovať aj ďalšiu podporu a pomoc so správou, sme tu pre vás.

Funkcie webu na mieru

Remeselník môže chcieť len odprezentovať svoje služby a kontakt, za to penzión by už potreboval virtuálnu prehliadku izieb, rezervačný systém a možno aj donášku jedla.

My vás pozorne počúvame a navrhujeme také funkcionality, ktoré skutočne potrebujete.

Responzivita webstránky

Žijeme dobu miliónov displejov. Sme si istí, že chcete, aby sa vaša webstránka zobrazovala správne každému zákazníkovi. Či už si ju prezerá na laptope, tablete alebo v mobile. 

Garantujeme vám, že web od nás bude stopercentne funkčný na akomkoľvek displeji.

Vyšvihnite sa na Googli

Konkrétne vyhľadávania používateľov na Googli najčastejšie obsahujú popis tovaru či služby, ktorú potrebujú. Preto je veľmi dôležité, aby práve váš web bol vo výsledkoch vyhľadávania čo najvyššie.

S kvalitnou SEO optimalizáciou prerazíte na internete oveľa ľahšie.

Správa webu vo vlastnej réžii

My web nadizajnujeme a nakódime, obsah si už môžete jednoducho spravovať sami. Stránky tvoríme s open-source riešením CMS (systém manažovania obsahu).

Výhodou takéhoto prístupu je, že na každú úpravu či pridanie obsahu nemusíte čakať na programátora.

VYTVORÍME VÁM SPOĽAHLIVÚ WEBSTRÁNKU 

Naše karty sú už na stole. Ak sme vám dali chrobáka do hlavy, radi bližšie spoznáme vaše požiadavky a očakávania. Vyplňte kontaktný formulár a čoskoro sa ozveme.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta marketingu, reklamy a technológií.
odber noviniek marketingZadaním svojej emailovej adresy súhlasíte so spracovaním osobných údajov
magic-wandstarenvelopeusersphone-handsetscreenleafrocketcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram