Marketingová agentúra BigWay logo

Tvorba E-shopu pre kapelu Kollárovci

Kapelu Kollárovci nie je potrebné predstavovať. Táto obľúbená skupina nás oslovila s potrebou modernizovať svoj E-shop. Po úvodnej analýze sme sa pustili do návrhu nového dizajnu, ktorý by odpovedal dnešným potrebám. Okrem moderného dizajnu, jednoduchej administrácie, či intuitívnemu nákupnému procesu sme pridali aj vlastný kalendár koncertov. Už pár dní po spustení nášho E-shopu sme videli desiatky nových objednávok.
Nový svieži dizajn sme implementovali a prepojili s prvkami, ktoré na E-shope podporia predaj a uľahčia celý nákupný proces.
Jednoduché ovládanie na všetkých zariadeniach je "must have" pre moderný E-shop.
Vytvorenie E-shopu na mieru od na´vrhu dizajnu až po programovanie
Tvoríme E-shopy, ktoré klientom odovzdávame už s implementovanými marketingovými či analytickými nástrojmi podľa ich potrieb pre maximalizáciu predaja.
Tvorba eshopu pre hudobnu kapelu
Eshop sme rozšírili o kalendár koncertov na mieru. Takto si môžu Kollárovci sami pridávať a upravovať informácie o svojich najbližších koncertoch. Naše E-shopy tvoríme tak, aby si klienti mohli spravovať všetky podstatné informácie vo vlastnej réžii, bez potreby programovania.

Čo si o výsledku myslí klient?

Ďakujeme za spoluprácu a profesionálny prístup! Odporúčam.
Marek Kollár
Kapela Kollárovci

Radi pomôžeme aj vašej značke

Napíšte nám viac o svojej firme či projekte a pustíme sa do práce.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta marketingu, reklamy a technológií.
odber noviniek marketingZadaním svojej emailovej adresy súhlasíte so spracovaním osobných údajov
envelopephone-handsetcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram