Marketingová agentúra BigWay logo

Do online sveta v čase, keď v offline hýbe svetom vírus

Vstúpiť do rieky zvanej online alebo ostať na brehu, pekne v suchu a v bezpečí? Do tejto Sofiinej voľby sme sa za ostatné roky dostávali stále častejšie. Mnohí obchodníci či poskytovatelia služieb váhali, ich biznisy často šliapali ako hodinky, klientela sa hrnula, staré dobré word of mouth… Svet jednoducho fungoval tak, ako sme boli desaťročia zvyknutí.

Až prišiel rok 2020 a mikroskopický organizmus, ktorý urobil nepredvídateľný, za to však rázny škrt.

Predávať cez vlastný E-shop dáva zmysel ako ešte nikdy

Online priestor tu bol vždy najmä ako šikovná a pohodlná alternatíva pre náš analógový svet. Pandémia ho však preklopila do úplne inej polohy a množstvo našich aktivít presunula do sveta e-commerce. Už nejde len o to, či je niekto fanúšik technológií alebo zarytý analógový konzervatívec. Nakupovať tovary i služby online sa medzičasom stalo absolútnym štandardom naprieč generáciami.

Tvorba loga a vizuálnej identity pre záchrannú službu Košice
Čas na tvorbu vlastného E-shopu nebol nikdy vhodnejší

Zlatá baňa s názvom e-commerce

Byť online automaticky neznamená úspech, no je to určite dobrý začiatok. Rozprávať by vedeli tí, ktorí na internete vybudovali alebo reštartovali svoje podnikanie. Počas pandémie sa navyše e-commerce v dôsledku lockdownov stal zlatou baňou a odborníci z rôznych odvetví mu veštia ešte svetlejšie zajtrajšky. Aj keď mnohé sektory ekonomiky stagnovali a prepadali sa, tržby slovenských eshopov vzrástli v roku 2020 medziročne o 20%, na celkové 2 miliardy eur. Aj v našej agentúre sme tento rok pomohli niekoľkým klientom s rýchlym prechodom do online prostredia.

Nemusíte predávať bielu techniku alebo unifikovaný švédsky nábytok. Ľudia dnes hľadajú na internete všetko, čo práve potrebujú. Puzdro na telefón, revízneho technika alebo donášku fajnového jedla z obľúbenej reštaurácie. Ak im máte čo ponúknuť, musia sa o tom dozvedieť.

Redizajn e-shopu s doplnkami stravy pre športovcov
Navrhujeme a vytvárame E-shopy na mieru podľa potrieb klientov.

Fungujúca webstránka ako váš digitálny výklad

Mať vlastný web je vo svojej podstate celkom jednoduchá vec. Zjednodušene – stačí vám pár eur na doménu a webhosting. Samozrejme, dobre fungujúci a efektívny web si vyžaduje množstvo dôležitých detailov a sledovania neustále sa meniacich trendov. To sú veci, v ktorých spravidla budete potrebovať pomoc profesionálov. Pre našich klientov zabezpečujeme celý proces tvorby webstránky od návrhu moderného a funkčného dizajnu až po samotný development. Kvalitná webstránka je váš nový digitálny výklad, ktorý láka vašich zákazníkov, preto sa na ňom neoplatí zbytočne šetriť.

Tvorba webstránky na mieru pre kozmetický salón
Tvorba webstránky na mieru pre kozmetický salón.

Byť online nie je len o webstránke

Digitálna prezentácia firmy je dnes mimoriadne komplexná a aj pomerne komplikovaná záležitosť. Zahŕňa komunikáciu na sociálnych sieťach, tvorbu zaujímavého a užitočného obsahu, brandové kampane a tiež prepojenia jednotlivých platforiem tak, aby ste z nich pre svoj biznis vyťažili maximum. Ak jednotlivé nástroje využijete správne, ste na polceste za výbornými výsledkami. Mimoriadne dôležitým nástrojom je celistvá online stratégia vašej spoločnosti. Dobrá stratégia definuje nielen ciele, ale najmä prostriedky a kroky, ktoré k ich naplneniu povedú.

Tvorba obsahu pre sociálne siete
Tvorba kreatívy pre sociálne siete. Profesionálna správa a tvorba obsahu a kampaní.

Výkonnostné kampane zvýšia vaše predaje

Kým dlhé desaťročia znamenala reklama drahé podanie posolstva pomerne neadresnej a heterogénnej skupine s neoveriteľným výsledkom, digitál od podstaty zmenil aj túto oblasť. Vďaka online reklame môžete osloviť konkrétne cieľové skupiny, ľudí so špecifickými nákupnými úmyslami či potrebami alebo pomôcť váhajúcim návštevníkom vášho webu urobiť nákupné rozhodnutie.

Náklady na online reklamu míňate účelne, efektívne a môžete ich meniť v reálnom čase, na základe výsledkov.

Zvažujete online marketingovú agentúru?

Ak nepoznáte presné významy skratiek SERP, GTM, na copywriting sa necítite a veľa vám nehovorí ani Facebook Pixel či Google Analytics, netrápte sa. Vy sa starajte o svoj core business a vývoj webu, firemný Facebook a Instagram či správu kampaní, ktoré vám budú zarábať, nechajte na nás.

Portfólio našej agentúry BigWay zahŕňa komplexné činnosti súvisiace s vývojom a optimalizáciou webu, online marketingom a grafickým dizajnom. Ak chcete zlepšiť svoju pozíciu na online trhu, obráťte sa na nás. Radi Vám pomôžeme získať náskok pred konkurenciou.

Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta marketingu, reklamy a technológií.
odber noviniek marketingZadaním svojej emailovej adresy súhlasíte so spracovaním osobných údajov
envelopephone-handsetcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram