Marketingová agentúra BigWay logo

Redizajn a vytvorenie E-shopu pre značku Spinergo Move&Stop

Výrobca a predajca ergonomických stoličiek pre zdravé sedenie nás oslovil s požiadavkou na redizajn a tvorbu nového E-shopu. Pre značku Spinergo, ktorá sídli v Prešove sme ako prvé navrhli dizajn, kde sme sa zamerali najmä na novú korporátnu identitu, UX dizajn - aby sa na ich E-shope návštevníkom ľahko nakupovalo a v neposlednom rade na funkčnosť a responzivitu webu. Celý e-shop mal byť vytvorený v 10 jazykových mutáciách, avšak s rôznou cenotvorbou pre každú z krajín, kde dodávajú svoje produkty. Pre tohto partnera spravujeme tento E-shop dodnes.
Tvorba E-shopu na mieru pre zdravotné ortopedické stoličky Spinergo

Čo si o výsledku myslí klient?

S partnerom spolupracujeme približne rok. Dostali sme na neho pozitívne referencie ohľadom tvorby webu a zaujal nás aj svojou existujúcou tvorbou. Partner nám spracoval kompletne nový web a e-shop vo viacerých jazykových mutáciách, ktorý funguje výrazne lepšie ako pôvodný. S partnerom sme vo všeobecnosti veľmi spokojní a oceňujeme jeho flexibilitu, s ktorou rieši naše operatívne požiadavky!
Peter Kaleta
Spinergo Move&Stop chair

Radi pomôžeme aj vašej značke

Napíšte nám viac o svojej firme či projekte a pustíme sa do práce.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta marketingu, reklamy a technológií.
odber noviniek marketingZadaním svojej emailovej adresy súhlasíte so spracovaním osobných údajov
envelopephone-handsetcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram