Marketingová agentúra BigWay logo

Tvorba E-shopu pre darčekový obchod

Klient, ktorý u nás využíval marketingové poradenstvo, ktorému sme v minulosti vytvorili E-shop na základe dodaného dizajnu nás tentokrát požiadal o pomoc s redizajnom a doprogramovaním funkcií. Novej verzii E-shopu sme sa nažili vdýchnuť moderný a luxusný vzhľad. Zároveň sme dbali aj na jednoduchosť používania a nákupného procesu, aby bol náš dizajn aj "funkčný".
Redizajn a tvorba E-shopu pre darčekové koše a produkty z ruží
Redizajn a vývoj E-shopu na mieru je proces, kde je nutné zladiť viacero prvkov a postupov. Výsledok je však o to kvalitnejší.
Moderný E-shop na mieru
Dizajn E-shopu sme navrhli aby bol moderný, no zároveň ľahký pre ovládanie a dokončenie nákupu.
Moderný E-shop pre darčekové predmety
Responzívny E-shop je v našej agentúre samozrejmosťou. Doprajte svojim zákazníkom jednoduchý a intuitívny nákupný proces.

Čo si o výsledku myslí klient?

Doteraz sme vyskúšali viacero reklamných agentúr, ale jednoznačne nalepšie výsledky nám priniesla spolupráca so spoločnosťou BigWay. Spoločnosť tvoria profesionáli, ktorí doteraz vždy promptne a flexibilne vyriešili každý problém alebo výrazne zlepšili doteraz fungujúce veci. Vrelo odporúčam každému, kto potrebuje poradiť alebo spravovať identitu v digitálnom svete (tvorba E-shopov, SEO, PPC....).
Adam Demčák
ROSES KINGDOM s.r.o.

Radi pomôžeme aj vašej značke

Napíšte nám viac o svojej firme či projekte a pustíme sa do práce.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta marketingu, reklamy a technológií.
odber noviniek marketingZadaním svojej emailovej adresy súhlasíte so spracovaním osobných údajov
envelopephone-handsetcross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram