Marketingová agentúra BigWay logo

Váš nový E-shop vytvoríme naozaj rýchlo. Začnite predávať na vlastnom online obchode už do 3 dní.

Tvorba vlastného E-shopu rýchlo
Aktuálna situácia praje najmä firmám, ktoré dokážu predávať online vďaka vlastným E-shopom. Väčšina kamenných prevádzok je zatvorená a ľudia uprednostňujú nákup z bezpečia domova.

A preto sme si pre vás pripravili túto rýchlu záchranu.
Začnite predávať na vlastnom E-shope už do 3 dní.

VYTVORÍME VÁM
NOVÝ ONLINE OBCHOD

Dizajn a tvorba vlastného E-shopu rýchlo
Vyberte si z predpripravených dizajnov v ponuke
vytvorenie vlastného E-shopu rýchlo
Vlsatná administrácia E-shopu
Nahrajte si svoje produkty, ktoré chcete predávať
vytvorenie vlastného E-shopu rýchlo
Nastavíme vám dopravu a platby
vytvorenie vlastného E-shopu rýchlo
Marketing pre eshopy
Napojíme váš online obchod na marketingové nástroje
vytvorenie vlastného E-shopu rýchlo
Napojenie eshopu na sociálne siete
Prepojíme váš E-shop so sociálnymi sieťami
vytvorenie vlastného E-shopu rýchlo
Testovanie a predaj cez vlastný E-shop
Spoločne váš nový E-shopotestujeme a začnete predávať
vytvorenie vlastného E-shopu rýchlo
1300
499
Ponuka je časovo obmedzená
Vlastný E-shop už o 3 dni

Dizajn a identita vášho nového E-shopu

Ako prvé si vyberiete z niektorých predpripravených dizajnov, nech môžete začať predávať čo najskôr. Na originálny dizajn bude čas, keď sa situácia upokojí.

Farby prispôsobíme identite vašej značky, vytvoríme potrebné podstránky kategórií produktov, košík a pokladňu.

Všetky dizajny sú samozrejme responzívne a tak sa budú správne zobrazovať na všetkých zariadeniach vašich zákazníkov.

Vaše fotky vymeníme za tie vo vybranom dizajne, alebo dočasne ponecháme pôvodné. Vložíme texty na jednotlivé stránky aby mali zákazníci všetky podstatné informácie.
  • Ako vytvori´t moderny eshop rychlo
  • Moderný eshop rýchlo
  • Vlastný online obchod do 3 dní
  • Moderný eshop rýchlo do niekoľko dní
  • Vlastný eshop rýchlo
  • Ako začať predávať online
Ako vytvoriť nový eshop do niekoľkých dní s vlastnou administráciou

Nahrajete si produkty, ktoré chcete začať predávať online

Medzi prvými krokmi vám sprístupnime rozhranie, kde si budete vedieť nahrať všetky produkty, ktoré chcete začať predávať.

Všetky podstatné informácie vložíte pomocou jednoduchého editora, nastavíte ceny produkty či fotografie v galérii. Poskytnite zákazníkom všetky dôležité informácie o vašich produktoch.

Vďaka intuitívnemu rozhraniu si bez problémov nahrajete všetky druhy produktov.

Platobné brány a spôsoby dopravy online obchodu

Zatiaľ čo si nahrajete všetky produkty, my vám nastavíme spôsoby platby a dopravy pre vašich zákazníkov.

Ak chcete váš E-shop spustiť čo najskôr, odporúčame na začiatok sprístupniť platbu prevodom a platbu kartou pri prevzatí. Následne vám vieme integrovať aj platobnú bránu GoPay. Táto integrácia však zaberie niekoľko dní a závisí to aj od vyťaženosti zo strany GoPay.

Doprava je ďalším dôležitým krokom. Vyberiete si kuriérsku službu, ktorá bude vaše objednávky doručovať. Momentálne odporúčame odosielať zásielky cez overené spoločnosti ako GLS či DPD.

Napíšte nám ceny za jednotlivé spôsoby prepravy, prípadne od akej ceny nákupu bude doprava na vašom E-shope ZADARMO. Všetko nastavíme, tak aby ste mohli začať predávať čo najskôr.
Aké platobné brány a dopravu nastaviť na svojom E-shope
Komplexný marketing s výsledkami pre váš E-shop

Sledovacie kódy, ktoré na E-shope nesmú chýbať

Ak chcete svoje produkty predávať online efektívne, určite odporúčame nahodiť na váš nový E-shop aj kódy, ktoré vám ponúknu dôležité informácie o správaní vašich zákazníkoch.

Na váš E-shop odporúčame nahrať kódy ako Google Analytics, Facebook Pixel či Hotjar. Samozrejme vám vieme pomôcť aj s vygenerovaním týchto kódov tak, aby všetko fungovalo ako má.

Všetky dáta sa vám určite zídu pri vašich marketingových aktivitách.

Prepojíme vám E-shop so sociálnymi sieťami.

Marketing na sociálnych sieťach je dnes neoddeliteľnou súčasťou každého úspešného E-shopu. Na to myslíme aj my a aby sa vám cez náš E-shop ľahšie predávalo, napojíme vaše produkty priamo na Facebook či Instagram.

Aj vďaka takejto funkcii budete môcť lepšie cieliť svoje marketingové aktivity a zvyšovať tak úspešnosť vášho online obchodu.
Ako začať predávať na E-shope rýchlo

Otestujeme celý online obchod a vy môžete začať predávať

Nakoniec celý E-shop podrobne otestujeme aby všetko fungovalo správne. Prejdeme si celý nákupný proces, skontrolujeme responzivitu online obchodov pre všetky zariadenia či vyskúšame transakčné emaily.

Vyskúšame správne nastavenie sledovacích kódov či napojenie na sociálne siete. Celú kontrolu budete robiť aj na vašej strane. Keď bude všetko nastavené podľa vašich prianí, celý E-shop zverejníme a vy môžete začať predávať online.
Začnite predávať už o 3 dni

Ďalšie dôležité otázky o vašom novom E-shope

Vieme si neskôr upraviť vzhľad nášho E-shopu?

Samozrejme. Váš nový E-shop si budete môcť upraviť podľa vašich predstáv, hneď ako sa situácia trochu upokojí. S dizajnom vám budeme vedieť pomôcť, prípadne vám navrhnúť úplne nový presne na mieru pre vašu značku. Každý online obchod si zaslúži vlastnú identitu, avšak v tejto situácii sme sa rozhodli poskytnúť rýchle riešenie pre vlastný E-shop aby mohli všetky firmy začať predávať online.

Kedy bude náš nový E-shop hotový?

Váš E-shop vieme v tomto prípade pripraviť a spustiť do 3 dní. Doba za ktorú budete môcť začať predávať online bude záležať aj od vás. Ak si nájdete čas nahrať produkty a poskytnúť nám všetky informácie pre váš E-shop, tak budete môcť predávať raz-dva. 

Budeme môcť doplniť ďalšie spôsoby dopravy?

Áno, ak sa rozhodnete pridať ďalšie spôsoby dopravy, prípadne zmeniť cenu za aktuálne spôsoby, nie je s tým problém. V prípade GLS alebo Zásielkovne vám vieme neskôr celý systém automatizovať a vy si ušetríte čas s nahadzovaním štítkov ručne.

Koľko produktov môžme cez E-shop predávať?

Na svojom novom E-shope môžete mať produktov koľko chcete. Systém, ktorý vám odovzdáme zvládne bez problémov desiatky tisíc produktov. Vždy budete schopný nahrať si produkty aj sami bez programátora či marketingovej agentúry. Súčasťou systému online obchodu je aj vlastná administrácia.

Je možné neskôr doplniť ďalšie platobné brány?

Ak sa neskôr rozhodnete pridať na váš E-shop ďalšie platobné brány, je to vždy možné. Určite odporúčame implementáciu GoPay, ktorá ponúka vašim zákazníkom pohodlný spôsob platby. Takáto implementácia však trvá niekoľko dní, preto ak chcete začať predávať čo najskôr, nechajte si tento krok na neskôr.

Viete nám pomôcť s výberom domény a hostingu?

Samozrejme. Ak budete potrebovať pomôžeme vám vybrať správnu doménu a aj hosting podľa vašich potrieb. Obe služby vám prepojíme a nahrajeme tam váš nový E-shop.

Môžeme si neskôr pridať Newsletter?

Určite vám to odporúčame. Každý moderný E-shop by mal do svojich marketingových aktivít zahrnúť aj Email marketing. Či už používate Mailchimp, Sendinblue alebo inú službu na email marketing, nebude problém s jej napojením.

Ako si vytvoríme zľavové kupóny na našom E-shope?

V administrácii vášho E-shopu budete mať možnosť si vytvoriť vlastné zľavové kupóny. Aj takto budete môcť svojich zákazníkov motivovať k nákupu a doplniť nimi svoje marketingové aktivity. Či už pôjde o percentuálnu zľavu z nákupu, kupón na dopravu zdarma alebo o pevnú zľavu, všetky možnosti budete mať plne funkčné.

Budeme si môcť vytvárať nové produkty?

Áno, vždy budete mať možnosť vytvoriť si produkty v jednoduchom editore. Na pridávanie produktu si nebudete musieť najímať programátora alebo marketingovú agentúru. Všetko zvládnete sami v administrácii E-shopu. Navyše počet produktov nebude obmedzený. Tento systém na ktorom váš E-shop pobeží zvládne niekoľko desiatky tisíc produktov.

Zaplatíme iba raz alebo je E-shop na prenájom?

Zaplatíte iba raz. Po zaplatení bude celý E-shop vašim vlastníctvom. Nejde o žiaden prenájom ako to je pri "krabicových" riešeniach E-shopov. Navyše budete môcť svoj E-shop v budúcnosti upravovať a vyvíjať podľa potreby. Cena uvedená vyššie je bez DPH.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram