Marketingová agentúra BigWay logo

Komplexné marketingové služby

Ako marketingová agentúra vám pomôžeme vytvoriť a budovať vašu značku, získať nových klientov či vzdelávať váš marketingový tím.

TVORBA
WEBSTRÁNOK

Vytvárame moderné a funkčné webstránky, ktoré vás ukážu vašim zákazníkom v tom najlepšom svetle. Webstránka je základom vašej online identity a častokrát prvým kontaktom s potenciálnym zákazníkom. Okrem prezentačných webov vám vytvoríme prvotriedné webové aplikácie, E-shopy či rezervačné systémy. Všetko prispôsobíme vašim potrebám a navyše si to budete môcť spravovať úplne samy.
Webstránky či E-shopy tvoríme v open-source platformách a ako bonus pridávame vždy moduly pre optimalizáciu rýchlosti aby bol zážitok z prehliadania vášho webu čo najlepší.
POĎME NA TO
Tvorba webstránok na mieru, eshopov rezervačných systémov a webových aplikácií
Moderné grafické štúdio na tvorbu loga, identity značky a webdizajn

MODERNÝ
DIZAJN

V každej marketingovej agentúre sa nájde miesto pre kvalitné a kreatívne grafické štúdio. Inak to nie je ani u nás. Naši grafici sa už teraz tešia kedy sa budú môcť pustiť do tvorby vášho nového loga, korporátnej identity, webdizajnov či príspevkov pre vaše sociálne siete a web stránky.
A nie len to, radi sa vybláznime aj na printovej grafike, vašich nových produktoch či ich chytľavých obaloch. Už teraz sa tešíme na vašu nový výzvu.
Poďme na to!
NAPÍŠTE NÁM

KOMPLEXNÝ
MARKETING A REKLAMA

Buďte jedineční, buďte iní, buďte tí, ktorých zákazníci hneď spoznajú. Ako komplexná marketingová agentúra vám pomôžeme posunúť sa v každom aspekte marketingu a reklamy, ktorý vaša značka bude potrebovať. Pomáhame firmám rásť a posúvať sa vpred.
Zvýšime povedomie o vašej značky, budeme budovať publiká vašich nových zákazníkov či pomôžeme nastaviť procesy aby bol váš zákazník nekonečne spokojný.
Od správy sociálnych sietí, cez výkonnostné kampane až po správne nastavenie komunikácie vašej značky. Limity nemáme.
KONTAKT
Marketingová agentúra na správu sociálnych sietí a online kampane
Marketingová agentúra a vzdelávanie firiem v oblasti marketingu, budovaní značky a online kampaní

ŠKOLÍME
 
A VZDELÁVAME

V každej marketingovej agentúre sa nájde miesto pre kvalitné a kreatívne grafické štúdio. Inak to nie je ani u nás. Naši grafici sa už teraz tešia kedy sa budú môcť pustiť do tvorby nových lôg, korporátnych identít, webdizanov či príspevkov pre vaše sociálne siete a web stránky.
A nie len to, radi sa vybláznime aj na printovej grafike, vašich nových produktoch či ich chytľavých obaloch. Už teraz sa tešíme na vašu nový výzvu.
Poďme na to!
TO CHCEME !
VOLAJTE. PÍŠTE. STRETNIME SA.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram